608, Bina B, Yuanzheng Kurumsal Yapı, No.1 9 Langshan Yolu, Nanshan bölgesi, Shenzhen, Çin
Ana sayfa

Bravo Communication International Limited

iyi kalite Baş Son İşlemci satış için
iyi kalite Baş Son İşlemci satış için
Bravo cihaz dostu SMS ve 4K kodlayıcıda yüksek performans ile tasarlanmıştır.

—— Kalid Masood Al-Awini

Bravo'dan Çoklayıcı ve yüksek yoğunluklu QAM kullanıyoruz. Bence bu, Çin'de mükemmel olanı.

—— Yun Yang

Live streaming Video kodlayıcıda Bravo ile işbirliği yapıyoruz, bu da yeni medya pazarını elde etmemiz için en iyi destek.

—— Li Li

Dijital kafa uç çözümlerinde Bravo ile en iyi işbirliği ile, kablo şebekesinde VOD çözüm üssünde yeni iş yapmayı umuyoruz.

—— Adeesh Nayak

Bravo intel chipset çözüm kodlayıcısı resimde çok yüksek kalite ve düşük ısırık oranı çıktısı. Mükemmel !!!!!!!

—— Farooq

FM / AM tuner girişli Bravo Audio enkoder kullanıyoruz, bu maliyetten tasarruf etmek için en iyi çözüm.

—— Andrii krometleri

Ben sohbet şimdi

Bravo Communication International Limited

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited Bravo Communication International Limited
HQ 2018 CCBN 2018 CCBN 2018 Communicat Asia Hindistan’da 2019

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : Bravo
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 80% - 90%

2009 yılında kurulan Bravo'nun Pekin'de bir genel merkezi, Ar-Ge merkezi ve üretim üssü ve Shenzhen'de bir pazar operasyon departmanı vardır. Bravo yaklaşık 300 kişiyi istihdam ediyor ve ulusal bir yüksek teknoloji kuruluşu ve yenilikçi bir girişim. Şirket, FPGA / DSP / CPU / GPU işbirlikçi hesaplama ve derin endüstri teknik rezervlerine sahip olma ve birikim gibi dijital video sinyal işleme uygulamalarında bir grup yüksek kaliteli profesyonel yönetim personeli ile bir araya geldi.

Şirketin ana işi, radyo ve televizyon, çevrimiçi video, mobil video, uzaktan video izleme ve akıllı güvenlik izlemesi gibi çeşitli video iletişim uygulamalarını kapsar. Başlıca ürün gamları: Yüksek Performanslı Video İşbirlikçi Bilgi İşlem Platformu Serisi, H.264 / AVS Video HD ve SD Kodlayıcı veya kod çözücü serisi, video akışlı ortam dağıtım serisi, dijital televizyon altyapısı ve katma değerli ürünler serisi, video segmentasyonu ve çoklu ekran İzleme serisi, 3G video kodlama ve aktarma serisi, video yüksek performanslı yayın ve işlem kartı serisi.

Gelecekte, Bravo dijital video iletişiminin gelişmesiyle başlayacak ve ürünlerinin temel rekabetçiliğini sürekli olarak geliştirmek için benzersiz teknoloji rotaları, etkin Ar-Ge yönetim mekanizması ve gelişmiş pazar odaklı hizmet anlayışı benimseyecektir. Bu arada Bravo, yurtiçi ve yurtdışındaki ilgili alanlarda sistem entegratörlerine, operatörlere ve Ar - Ge kurumlarına profesyonel teknoloji ürünleri ve işbirlikçi bilgi işlem platformları sağlayacaktır. Amacımız, dijital video çekirdeği teknolojilerinin dünyadaki gelişiminde lider olmaktır.

İletişim bilgileri
Bravo Communication International Limited

İlgili kişi: Mr. Henry Liang

Tel: +8618319061425

Faks: 0086-755-86706026

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)