608, Bina B, Yuanzheng Kurumsal Yapı, No.1 9 Langshan Yolu, Nanshan bölgesi, Shenzhen, Çin
Ana sayfa ÜrünlerUSB Video Yakalama Kutusu

QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici

QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici

    • QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optical Transceiver
  • QSFP28 QSFP+ XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optical Transceiver

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: Bravo
    Sertifika: CE, TUV, FC, RoHS, ISO
    Model numarası: SFP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: 1
    Teslim süresi: 1000 parça başına 7 gün
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
    Yetenek temini: 1000000 adet
    İletişim
    Detaylı ürün tanımı
    QSFP28: 100G, 100m ~ 40km QSFP: 40G, 300 milyon ~ 40km
    SFP28: 25G, 100 ~ 10km SFP +: 10G, 300m ~ 80km
    XFP: 10G, 300m ~ 80km SFP: 1,25 G, 10 km ~ 160 km
    DAC: 10G ~ 100G, 2M, 3M, 5M, 7M, 10M AOC: 10G ~ 100G, 100m'ye kadar
    Mux / demux: 4 ~ 42 kanal uygunluk: Huawei, Juniper, Dell, CISCO, D-Link, HP, Extreme, Intel, H3C, Ericsson, Ciena, Adlran vb.
    Vurgulamak:

    MUX DEMUX Optical Transceiver

    ,

    QSFP28 DEMUX Optical Transceiver

    ,

    QSFP+ CWDM MUX DEMUX

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 0

     

    Veri hızı Uygulama Mesafe Kadar Ortam türü Bağlayıcı
    100 GRAM 100GBASE-SR4 100 m MMF MPO
    100 GRAM

     

    100 GBASE-CWDM4

     

    LR4 Lite

    2 km SMF Çift LC
    100 GRAM

     

    100 GBASE-PSM4

    2 km SMF Çift LC
    100 GRAM 100 GBASE-LR4 10 km SMF Çift LC
    100 GRAM 100GBASE-ER4 30/40 km SMF Çift LC

     

     

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 1

     

     

    Veri hızı Uygulama Mesafe Kadar Ortam türü Bağlayıcı
    40G 40GBASE-SR4 300 m MMF MPO / MTP
    40G 40GBASE-LR4 Lite 2 km SMF Çift LC
    40G 40GBASE-LR4 10 km SMF Çift LC
    40G 40GBASE-PLRL 2 km SMF MPO / MTP
    40G 40GBASE-ER4 30/40 km SMF Çift LC

     

     

    SFP28

     

    • 25 Gb / sn veri hızını destekler
    • Uygun maliyetli SFP28 çözümü, daha yüksek bağlantı noktası yoğunlukları ve daha yüksek bant genişliği sağlar
    • SFF-8472 ile uyumlu

     

    Veri hızı Uygulama Mesafe Kadar Ortam türü Bağlayıcı
    25G 25GBASE-SR 100 m MMF Çift LC
    25G 25GBASE-LR 10 km SMF Çift LC

     

     

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 2

     

     

    Veri hızı Uygulama

    Mesafe

    Kadar

    Ortam türü Bağlayıcı
    10G 10GBASE-SR 300 m MMF Çift LC
    10G 10GBASE-LR Lite 2 km SMF Çift LC
    10G 10GBASE-LR 10 km SMF Çift LC
    10G 10GBASE-ER 40km SMF Çift LC
    10G 10GBASE-ZR 80km SMF Çift LC

     

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 3

     

     

     

    Veri hızı Uygulama

    Mesafe

    Kadar

    Ortam türü Bağlayıcı
    10G 10GBASE-SR 300 m MMF Çift LC
    10G 10GBASE-LR 10 km SMF Çift LC
    10G 10GBASE-LR40-1310 40km SMF Çift LC
    10G 10GBASE-ER 40km SMF Çift LC
    10G 10GBASE-ZR 80km SMF Çift LC

     

     

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 4

     

     

    Veri hızı Uygulama

    Mesafe

    Kadar

    Ortam türü Bağlayıcı
    1,25 G SFP-GE-SX 550 m MMF Çift LC
    1,25 G SFP-GE-LX 10 km SMF Çift LC
    1,25 G SFP-GE-LX40-1310 DFB Antalya 40 km SMF Çift LC
    1,25 G SFP-GE-ZX Antalya 80 km SMF Çift LC
    1,25 G SFP-GE-EZX 120km SMF Çift LC
    1,25 G SFP-GE-EZX 160km SMF Çift LC

     

    DAC

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 5

     

     

     

    Veri hızı

     

    Uygulama

    Mesafe

    Kadar

     

    Ortam türü

     

    Bağlayıcı

    100 GRAM QSFP28-4SFP28-DAC 5 dk Pasif Kablo QSFP28-4SFP28
    100 GRAM QSFP28-QSFP28-DAC 5 dk Pasif Kablo QSFP28 - 4SFP28
    40G DAC-QSFP-4SFP 5 dk Pasif Kablo QSFP + - 4SFP +
    40G DAC-QSFP-QSFP 5 dk Pasif Kablo QSFP + - QSFP +
    25G 25GBASE-CR 5 dk Pasif Kablo SFP28 ila SFP28
    10G DAC-SFP-10GB 10 dk. Pasif Kablo SFP + - SFP +

     

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 6

     

     

     

     

    Veri hızı

     

    Uygulama

    Mesafe

    Kadar

     

    Ortam türü

     

    Bağlayıcı

    100 GRAM AOC-QSFP28-4SFP28 100 m AOC Kablosu QSFP28-4SFP28
    100 GRAM AOC-QSFP28-QSFP28 100 m AOC Kablosu QSFP28-QSFP28
    40G AOC-QSFP-4SFP 100 m AOC Kablosu QSFP-4SFP
    40G AOC-QSFP-QSFP 100 m AOC Kablosu QSFP-QSFP
    10G AOC-SFP-SFP-10 GB 100 m AOC Kablosu Çift LC

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 7

     

     

    Veri hızı Çiftlik faktörü Uygulama Mesafe Kadar Ortam türü Bağlayıcı
    10G SFP + SFP-CWDM-ER Antalya 40 km SMF Çift LC
    10G SFP + SFP-CWDM-ZR 80km SMF Çift LC
    10G SFP + SFP-DWDM-ER 40km SMF Çift LC
    10G SFP + SFP-DWDM-ZR 80km SMF Çift LC
    10G XFP XFP - CWDM-ER Antalya 40 km SMF Çift LC
    10G XFP XFP-CWDM-ZR 80km SMF Çift LC
    10G XFP XFP-DWDM-ER 40km SMF Çift LC
    10G XFP XFP-DWDM-ZR 80km SMF Çift LC
    10G XFP Ayarlanabilir DWDM 80km SMF Çift LC
    1G SFP SFP-CWDM-ZX 80km SMF Çift LC
    1G SFP SFP-CWDM-EZX 120km SMF Çift LC

     

     

    Bidi (Çift Yönlü)

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 8

     

     

    Veri hızı Çiftlik faktörü Uygulama Mesafe Kadar Ortam türü Bağlayıcı
    10G SFP +

    10GBASE-BX

    1270/1330

    20km SMF Tek LC
    10G SFP +

    10GBASE-BX

    1270/1330

    40km SMF Tek LC
    10G SFP +

    10GBASE-BX

    1270/1330

    60km SMF Tek LC
    10G SFP +

    10GBASE-BX

    1490/1550

    80km SMF Tek LC
    1G SFP

    GE-BX

    1310/1490

    20km SMF Tek LC
    1G SFP

    GE-BX

    1310/1490

    40km SMF Tek LC
    1G SFP

    GE-BX

    1310/1550

    20km SMF Tek LC
    1G

    SFP

     

    GE-BX

    1310/1550

    40km SMF Tek LC
    1G SFP

    GE-BX

    1310/1490

    60km SMF Tek LC
    1G SFP

    GE-BX

    1310/1550

    60km SMF Basit LC
    1G SFP

    GE-BX

    1490/1550

    80km SMF Basit LC

     

     

     

    QSFP28 QSFP + XFP DAC AOC CWDM MUX DEMUX Optik Alıcı-Verici 9

     

     

    Ürün

     

    Dalga Boyları

    Geçiş bandı (nm) @ -0.5dB Bant Genişliği

     

    Kanal

     

    Bağlayıcı

    CWDM- Mux- 1RU 1270-1610 ± 6.5 / ±7.5 4/8/16/18 FC / LC / SC / ST
    CWDM-Mux- LGX 1270-1610 ± 6.5 / ±7.5 4/8/16/18 FC / LC / SC / ST
    CWDM-Mux-ABS 1270-1610 ± 6.5 / ±7.5 4/8/16/18 FC / LC / SC / ST
    DWDM- Mux- 1RU C21-C61 > 0.25 4/8/16/32/40 FC / LC / SC / ST
    DWDM- Mux- LGX C21-C61 > 0.25 4/8/16/32/40 FC / LC / SC / ST
    DWDM- Mux- ABS C21-C61 > 0.25 4/8/16/32/40 FC / LC / SC / ST

     

     

    İletişim bilgileri
    Bravo Communication International Limited

    İlgili kişi: Henry

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler